Jak to vlastně všechno bylo v roce 2007

Zdravím všechny nadšence a příznivce CB pásma. Jelikož je stále nedostatek příležitostí pro normální CB kamarády prahnoucích po nějakých spojeních na vysílačce a taktéž jen tak si zasoutěžit, rozhodl jsem se zorganizovat a zároveň vyhlásit závod právě zaměřený na tuto oblast. Má volačka je MateS FM a budu se snažit Vám každý rok tuhle soutěž zprostředkovat, dokud to bude v mých silách. (Co je to CB.)

Nemělo by to být nic nového. Vše tu už vlastně bylo jako EBH, LPD, OTF, CB Liga a to je to co bylo potřeba spojit. Takže pokud vlastníš vysílačku pokus se vyrazit do přírody, pěšky, autem, na kole, na kopec, horu, krtinec anebo jen z balkónu.

Nechci si nic zastírat, ale je to vlastně kopie tohoto všeho a také při psaní propozic vlastně vycházím z nich. Doufám, že to lidi nadchne a různé expedice donutí vyjet na své oblíbené kóty.

V rámci hlavního závodu přichází příležitost pro všechny, co jen expedice „loví“ z domácích QTH. Je připravená doplňková soutěž „Lovím 33“, které se může zúčastnit, ale jen po registraci, každý. To by bylo zatím asi vše a těším se na hojnou účast.

MateS FM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..