Foto pe33 2013, Mikulčin vrch

Logo fotoPár fotek z expedičního vysílání….

Údolí
Údolí
Údolí
Údolí
Pohled z boku
Pohled z boku v neděli
Pohled zezadu
Pohled zezadu v neděli
Pohled z dola
Pohled z dola západ
Pohled z dola
Pohled z dola
Pohled z boku
Pohled z boku
Pohled zezadu
Pohled zezadu
Zrzávky
Zrzávky cesta domů

 

Kompletní sada fotek je zde

 

 

…….

6 myšlenek k “Foto pe33 2013, Mikulčin vrch

  1. ahoj MateSi, pěkné jsi to tam měl. S radostí vidím že někdo má onu „posílenou čtvrtku“, našel jsem ji na netu a svou netradičností se mi zalíbila že si ji chci skusit postavit. Jak jsi s ní spokojený, chodí dobře? Mohl bys poslat aspoň zhruba jaký je rozdíl v reportu při příjmu zezadu, z boku a zepředu? Díky moc, někdy se stavím na pokec na direkt a omrknout ji. 😉

    1. Ahoj, anténa podle mého je suprovní. Vysíláme na ní od roku 2007 a nikdy nezklamala a hlavně vydržela všechny klimatické podmínky. V anténách se vubec nevyznám, ale myslim že ve směru s rozpětím 90 stupňů má příjem suprový. Takže z Mikulčáku namířím trochu jižněji od Prahy a nemusím už s ní hýbat. Pobere i Vsetín a to je dost z úhlu. Doplňková anténa je nutnost hlavně na zadní směr i když směrovka signál pobere pro komunikaci je lepší. Jinak díky za ohlas a těším se na video.

  2. Ahoj Matesi, kde to je foceno, na tom Mikulčáku? Patří to k nějakému hotelu? Zajímavé místo, já tam nešel jen ten záliv na odbočce z hlavní cesty (cca po 300 m) Dík za info, Žán Braník, 73.

      1. Dík Matesi, tedy toto na fotkách je hlevní budova. Kolik tam stojí pobyt? Něco jsem sice zjistil na jejich strankách, ale zajímalo by mne zda Ty jsi využil jejich služeb a za kolik? Třeba na LPD by to mohlo být zajímavé. Na Eter 33 jako kontrolka ne 🙂 to jsou tam jiní :-))). Dík za info. Žán Braník, 73.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..