10. ročník klepe na dveře

Slunce pere o sto šest a prázdniny rychlým tempem plynou ke svému konci. Ty pětatřicetistupňové vedra tento týden stojí fakt za to, tak jako na začátku roku mráz okupoval naší zemi v kuse skoro dva měsíce. Počasí si nevybereš.
Nechce se věřit, že už deset let tady máme CB soutěž Podzimní Éter 33 a za tu dobu se mi pěkně zakulatil prostor mezi prsy a pasem. 😀 ale proč to ví Bůh.

Upozornění: Vyhrazujeme si právo na vaše deníky do konce doby ukončení příjmů závodních deníků a jejich vyhodnocení. Tzn. nepřejeme si, aby účastník závodu kdekoli zveřejnil soutěžní deník. Pokud se tak stane bude bez pardonu vyloučen ze závodu.
– platí i pro třetí strany

Tradičně zde připomínám všem Sklerotikům, že letos soutěž začíná v sobotu ráno 16. 09. 2017 v 6:00 hodin a končí v neděli 17. 09. 2017 v 15:00 hodin. Registraci můžete provést pomocí tohoto odkazu a vybrat si ze dvou kategorii, které každý rok běží současně. REGISTRACE

Upozornění: Zápis o spojení se soutěžními a kontrolními stanicemi musí obsahovat a být veden v tomto pořadí: číslo spojení, datum a čas, report vyslaný, soutěžní znak a volačka protistanice a QTH, lokátor (max.povolená tolerance 1 lokátor),  report přijatý.

Dále prosím věnujte i pár minut pročtením PROPOZIC jelikož mnozí odbývají zpracování deníku a samotné překontrolování údajů v něm a tudíž posílají paskvily k vyhodnocení. Nebudu mít slitování s chybami 😉

Upozornění: Jakékoliv nesrovnalosti při kontrole došlých deníků v údajích o volačce, QTH, lokátoru, portable budou z deníku odstraněny bez možnosti diskuze (pravidlo pořadatele)

Jak všichni víte součásti PE33 je doplňkový závod pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí  někam vyjet na kopec a budou v čase 33 hodin na CB. Chtěl bych touhle cestou požádat všechny kdo tohle čte, aby informovali o téhle možnosti své kamarády a trochu je vybídli k účasti.

Upozornění: Pro všechny, kteří nemohou někam vyjet na kopec, mohou svůj start uskutečnit z domácího QTH a pochytat co nejvíce soutěžních i nesoutěžních expedicí a také ostatní účastníky CB provozu

No a to je asi vše, přeji příjemné prožití zbytku prázdnin a v září 16 na slyšenou

Mates FM

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře