Přehled přihlášených 2019, 12. ročník

Přehled přihlášených 2019, 12. ročník

č. Volačka, Název expedice Znak QTH Lokátor m n.m. Členové expedice Poznámka
MateS FM KC01-49 Mikulčin vrch JN88VW 799 MateS FM Kontrolka 1
Jura a Hanka Benešov KC50-99 Dlouhé Stráně JO80NB 1350 Jura a Hanka Benešov Kontrolka 2
?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
1 Expedice Kopec EC1 Kočího kopec JN89DO 756 Franta Rovečné
2 Milan Senica ES2 Veľká Javorina JN88UU 970 Milan Senica
3 Expedice Crusader EC3 Dyleň JN69GX 940 Pavel Lažany, Radek Božkov
4 Expedice Top Gun EC4 vodárna Cyrilov JN89AK 660 Vojta Sedlec, Ludin Náměšť
5 Expedice Morava EC5 Mikulčin vrch JN88VW 799 Franta Hokej Baška
6 Expedice Marco Polo ES6 Veľký Kriváň JN99ME 1709 Kaso Žilina
7 Expedice Malina EC7 Čerchov JN69JJ 1042 Jindra Meclov
8 David Zlín EC8 Jelenec JN88UU 925 David Zlín
9 Expedice Výstrkov ES9 SELCE okr.Krupina – BREZINY JN98MG 350 Luboš Miloslavov, Janka Miloslavov
10 Expedice Karkulka EC10 Nakléřov JO60XR 704 Tomáš Stodůlky
11 Expedice Perún ES11 Mravečník JN99MG 992 Roman Teplička nad Váhom, Peter Terchová
12 Martin Teplice LS12 Trenčianske Teplice JN98CV Lovím 33
13 Expedice Slávia ES13 Homôlka JN98HX 1063 Kocur Čierny Brod, Cuky černy Brod, Pepin Čierny Brod, Koník Bojnice
14 Expedice Radegast EC14 Křížový Vrch JN69OO 480 Venca Chotěšov, Vorlík Stupno
15 Expedice Opékačka EC15 Rozhledna Rosička JN79WM 644 Zdenda Žďár, Martin Přiby, Sváťa Žďár,
16 Expedice Matej ES16 Polom JN99KD 1070 Marián Strečno, Terka Strečno
17 Bobo Vrútky LS17 Vrútky JN99LC Lovím 33
18 Jindra Srní EC18 Spálava JN79US 663 ———–
19 Roman Frantovky EC19 Podhorní vrch JN69JX 847 Roman Frantovky
20 Marian Michalková LS20 Michálková JN98NM 560 Lovím 33
21 Expedice Deska EC21 Goethova deska(Úblo) JO80UA 427 Víťa Krnov
22 Expedice Krtko ES22 Žiar JN98ME 500 FormatX , VK3,
23 Mates Brno EC23 Pilsko JN99PM 1557 Mates Brno
24 Expedice Krušnohor EC24 Houska JN79NL 626 Apollo Nejdek
25 Expedice Svište ES25 Rakoš KN08RP 400 Majka
26 Expedice Světlík EC26 Světlík JN78CR 782 kdo přijde, pojede
27 Expedice Fógl EC27 Zelenkův kopec JN89FN 666 Pavel Brno, Martin Hostěnice
28 Stano Dolné Trhovište LS28 Dolné Trhovište JN88WK 194 Lovím 33
29 Petr Opava LC29 Opava- město JN89WW Lovím 33
30 Expedice Echo ES30 Machnac JN88WW 771 Dargov ,Snikers
31 Roman Modra LS31 Modra JN88PI Lovím 33
32 Expedice Spektrum EC32 Rapantův Vrch JN88VW 788 Honza Zlín, David Zlín, Tom Míškovice, Tomáš Zlín
33 Miro Opava LC33 Opava JN89WW Lovím 33
34 Pavel Nehvizdy LC34 Nehvizdy JO70ID Lovím 33
35 Expedícia Trnaváci ES35 Havran JN88QS 542 Mailo Dubnica, Bubák Smolenice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..