Přehled přihlášených 2020

Tady je kompletní přehled všech přihlášených do 13. ročníku v roce 2020

č.Volačka, Název expediceZnakQTHLokátorm n.m.Členové expedicePoznámka
MateS FMKC01-49JavorováJN99HK610Mates FMKontrolka cz
Jura a Hanka BenešovKC50-99Dlouhé StráněJO80NBKontrolka 2
Expedice RadegastKC100-149ČerchovJN69MJ700Venca Chotěšov, Vorel StupnoLoňský vítěz
Mates BrnoKC200-250MedlánkyJN89GFKontrolka 4
1Expedice SvijanyES1Velka LukaJN99JC1471Ondřej Nesluša, Pata Čierne, Palo Nesluša
2Expedice KrušnohorEC2HouskaJN79NL626Apollo Nejdek
3Expedice CrusaderEC3DyleňJN69GX940Radek Božkov
4Milan SenicaES4Veľká JavorinaJN88UU971Milan Senica
5Expedice MAFIAES5KrížnaJN98MV1574
6Expedice TetřevEC6KlínovecJO60LJ1244Venda Brdy, Michal Hodkovice, Michal Kralupy
7Expedice MilitaryEC7Lomy u KunžakuJN79NC593Zdeněk Káčko, Lenka Káčko
8Pepa OlomoucLC8DolanyJN89PP
9Expedice SpektrumEC9BradloJO80IB988Honza Zlín, Tom Míškovice, David Zlín, Felix Francova Lhota, Frája Zlín
10Expedice SatanEC10Červená LhotaJN79KG500Venca Červená Lhota, Franta Řípec,
11Expedice MatrixEC11MetodkaJN89BO788George Opatovice
12Skipper KittseeES12Hundsheimer BergJN88LD480Skipper Kittsee
13Marian MichalkováES13MozoľovciJN98NM660Marian Michalková
14Expedice HoralEC14Vysoká holeJO80OB1463Tygr, Ocelot, Raduš
15Martin TepliceLS15Trenčianske TepliceJN98CV
16Expedice TofuEC16Devět SkalJN89AQ836Matěj Brno, Pavlínka
17Expedice KrtkoES17DrieňovicaJN98NF500Formatx Veľký Krtíš, VK2 Veľký Krtíš, Fantomas Veľký Krtíš
18Expedice PerúnES18PolomJN99KD1070
19Expedice KarkulkaEC19Nakléřovská výšina – severJO60XR704Tango Stodůlky
20Expedice EchoES20Nad OborouJN98AX551Dargov Skalka nad Váhom, Snikers Nemsova
21Mira VědomiceLC21VědomiceJO70DK
22Expedice MatejES22ČerenkaJN99FI948Marián Strečno, Terka Strečno
23Expedice FoxEC24MeluzínaJO60MJ1050Radek Chodov
24Expedice HraniceEC25HraničnýJN89QR637Petr Dolany, Martin Olomouc, Topas Olomouc, Salamandr Velká Bystřice
25Expedice ŽábaLC26Praha 4 BraníkJO70FAExpedice Žába
26Expedície SvišteES27Obec RakošKN08RP420Majka, Karol1
27Expedice PeckaEC28Liščí vrchJN89SW700
28Expedice KalichEC29VimperkJO70BO636Honza Třebušín, Michal Polepy, Michal Polepy junior
29Expedice HelouKošiceES30Kojšovská hoľaKN08LS1246
30Maxon TepliceLC31ÚpořinyJO60WO
31Jarda52 LiberecEC32JavorníkJO70MQ685
32Luboš a Janka MiloslavovLS33MiloslavovJN88PC
33Expedice EmCommES34Kojšovská HoľaKN08LS1225EmComm Charlie, EmComm Atti, EmComm Laura
34Expedicia BažantiES35Vršatecké PodhradieJN99BB665Palo Ilava, Zdeno Ilava
35Oto ŠtěpánkoviceLC36ŠtěpánkoviceJN99AX
36Expedice Jarda KošticeEC37Dlouhá LoukaJO60TP890
37Expedice KameňES38Tri ChotáreKN08QX1025Netopier Prešov, Bizon Prešov, Kapitán Prešov
38Bugys OpavaEC39Strážisko Horní BenešovJN89TX603Bugys Opava
39Proton PrahaLC40Praha KamýkJO70FA
40Expedice BřízaEC41LázeJO80DB541Josef Sopotnice
41Roman ModraLS42ModraJN88PI
42Expedice KozelEC43KozelkaJN69NX656
43Expedice DunajecES44Štrbské PlesoKN09AC1250Dejvid
44Expedice AlbatrosES45ChmeľováJN99BB925Felix Francova Lhota

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..