Diskuze

 

přidej komentář níže na stránce a diskutuj

11 myšlenek k “Diskuze

 1. Expedice EPONA byla v důsledku nepředpokládaných technických komplikací zrušena, sorry. Moje auto prostě není terénní SUV, takže se na kopec po mokré trávě nevyškrábalo. Tak jsem alespoň rozdal během hodiny pár bodů z náhradního portable – třeba expedici Radegast. Krásné 382 kilometry.

  1. Ano ! Dalo našemu dvojčeti trochu práce tě z toho německého rušení za našimi zády vyškrábat. Velká, velká poklona za trpělivost a tím i pěkné QSO na 382 Km a že tě nezdar neodradil od vysílání.

   za Radegasty Venca CL39 a Vorel CL45

 2. No, koukám že jsem ten deník pěkně odflákl. Nicméně si to omluvám tím, že nejsem žádný závodní matador. Chybama se člověk učí! Příští rok snad snížím počet neuznaných spojení alespoň pod deset 🙂
  Každopádně dík za hezký závod!

 3. Mates, ty podmínky které uvádíš neodpovídají platnému VO. Nějaké vyhrazené kanály neexistují mimo CH9. Na kanálech, kde je povolen i jiný provoz má volná řeč přednost!!!!

 4. Oprava Lokatora !!!
  Prosim o opravu zle uvedeneho lokatoru v sutaznych dennikoch (JN88HX) pre spojenia s exp. Golian (Fackovske sedlo,SR). Spravny lokator je JN98HX.
  Dakujem a ospravedlnujem sa 🙂

  Peter Bratislava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..